Category Archives: Duona

Vokiška grūdų ir sėklų duona

Jei stengiesi maitintis sveikai ar nusprendei numesti kelis kilogramus, ši duona kaip tik tau: turtinga sudėtimi, kepama iš pilno grūdo ruginių miltų, be mielių. Ši duona vertinga  B grupės vitaminais, ląsteliena ir mineralais. Duonoje yra pilno grūdo neskaldytų rugių ir kviečių, kurie yra puikus energijos ir sveikatos šaltinis, daugybė vitaminų ir mineralų turinčių sėklų. Karališka duona…

Borodino duona

Tamsi, originalaus ir išraiškingo skonio duona. Su kalendra. Kepama naudojant pilno grūdo ruginius miltus ir natūralų ruginį raugą. Puikiai dera su sviestu, baltu sūriu ir mėsa. Pilno grūdų miltų duona yra sveikesnė, turi ypač daug ląstelienos, taip pat vitaminų ir mineralų. Visiškai natūrali, be mielių.

Lietuviška naminė duona

Duona milžinė! Aukščiausios kokybės tradicinė lietuviška duona su natūraliu ruginiu raugu, natūraliu medumi ir ajerais. Be mielių. Kepama iš pilno grūdo ruginių miltų, kurie yra puikus energijos šaltinis. Pilno grūdo miltų duona yra sveikesnė, ji turi ypač daug ląstelienos, taip pat vitaminų ir mineralų. Galite rinktis plikytą, su vaisiais arba saulėgrąžomis.

Sėklų duona

Visiškai natūrali su ruginiu raugu, šviesi ruginė duonelė. Ypač daug sėklų: sezamo,
saulėgrąžų ir linų sėmenų. Duonelė yra labai švelnaus ir gero skonio, labai
mėgstama vaikų, puikiai dera su sviestu. Duona organizmą aprūpina beveik visais
žmogui reikalingais mineralais ir vitaminais. Be mielių.

Speltos duona

Duona iš speltos miltų, praturtinta sezamo sėklomis, linų sėmenimis, saulėgrąžomis ir pikantiškomis razinomis. Ši duona tinka žmonėms, kurie alergiški kviečių glitimui, taip pat ir dietinei mitybai. Gaminiai iš speltos ypač naudingi vaikams ir norintiems atgauti jėgas.

Šalies duona

Balta kvietinė duona, su šviežiais kviečių gemalais ir natūraliu kvietiniu raugu. Švieži kviečių gemalai – tai gemalų branduoliai, kupini mums reikalingų gyvybinių jėgų ir medžiagų. Kviečių gemalai gaunami iš kviečio grūdo branduolio. Tai yra pačios naudingiausios išgrynintos grūdų medžiagos, kurios turi gausybę naudingųjų vitaminų bei mikroelementų. Daugiau apie kviečių gemalus…

Čiabata (Ciabatta)

Mūsų pasididžiavimas. Tai tikra, visiškai natūrali tradicinė itališka kvietinė duona. Svaiginančiai kvapni, su traškia plutele ir didžiuliais skaidriais oro burbulais viduje. Mūsų kepyklėlėje jos gamyba trunka iki 17 val. Čiabata puikiai tinka sumuštiniams, nepakeičiamas užkandis prie vyno su įvairiais padažais, paštetais.